Junioři oplatili Slavii trpkou porážku

1. kolo nadstavbové části NOEN extraligy juniorů zavedlo zlínskou družinu na led pražské Slavie, kde se shodou okolností představila podruhé během pěti dnů. Předchozí zápas Zlínští prohráli 4:5 gólem v poslední minutě, ale tentokrát to svému soupeři vrátili. Na branku Dominika Matuly ze závěru první třetiny domácí odpověděli ve druhé části a dlouho se zdálo, že u tohoto stavu také zůstane. Prodloužení však odmítl Michal Stuchlík, který třiadvacet vteřin před koncem vsítil druhou branku Zlína a utkání rozhodl.
37, st 19.2.2014, Eden
Slavia
1:2
(0:1, 1:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 35. Török (Knot, Hochel) – 20. Matula (Dalajka, Macharáček), 60. Stuchlík (Dalajka). Rozhodčí: Nečas - Ledinský, Žemlička. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 25. Střely na branku: 31:33. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.

D. Novák – Bureš, Drahorád, Hochel, Knot, Leština, Löbl, M. Novák – Andres, Brzák, Červený, Hlinka, Ječný, Jedlička, Kellerstein, Moravec, Patzelt, Tomek, Török

Svoboda – Andrýsek, Buchta, Kobylík, Macharáček, Řezáč, Stuchlík, Urbanec, Zbořil - Dalajka, Galuška, Gremlica, Hladiš, Hlaváč, M. Kratochvíl, Š. Kratochvíl, Matula, Sedláček, Stránský, Vyoral, Zaremba